Біля берегів Естонії затонуло російське судно (ФОТО, ВІДЕО)

0
711

Російський риболовецький траулер затонув біля берегів Естонії, сімох членів екіпажу вдалося врятувати. У рятувальній операції брала участь фінська прикордонна служба, яка доставила двох членів екіпажу вертольотом в Гельсінкі. Про це повідомили 7 лютого радіоновини ERR з посиланням на газету Iltasanomat, пише УНІАН.

Як повідомляється, у порятунку сімох членів екіпажу також брало участь фінське рятувальне судно з Порвоо, естонські кораблі та вертоліт. У Департаменті поліції і прикордонної охорони Естонії повідомили, що сигнал лиха з судна вступив у четвер о 23:40 в 15 милях на північ від півострова Юмінда. Сигнал лиха був переданий по радіо разом з координатами.

У траулера вийшло з ладу рульове управління, а дві секції наповнилися водою. Судно лягло в дрейф, через деякий час на борту було втрачено електроживлення. Центр морської охорони Естонії організував спільну рятувальну операцію з Фінляндією і повідомив про траулер судам, які перебували поблизу.

Першим на допомогу прибув танкер під ліберійським прапором, який виявив у воді рятувальний пліт. Людей, які знаходилися в ньому підняли на борт, двох постраждалих доставили гелікоптером до лікарні в Гельсінкі. Естонський поліцейський вертоліт доставив інших п’ятьох членів екіпажу для медичної перевірки в Північно-Естонську регіональну лікарню. Всі члени екіпажу – громадяни Російської Федерації.

Відео можна переглянути тут.