Білецький поїхав на передову і обіцяє захищати жителів Золотого попри розведення військ (ВІДЕО)

0
543

Лідер Нацкорпусу Андрій Білецький разом з ветеранами ООС у неділю прибули до Золотого на Луганщині та заявили про готовність захищати селище у випадку відведення військ.

Про це повідомляє прес-служба Нацкорпусу, відеозвернення Білецького

За словами Білецького, сьогодні найбільшої підтримки потребують “ті, кого завтра ця влада хоче залишити без прикриття, на поталу так званим “ЛДНР”. Це, передусім, мешканці Золотого, Петровського, Станиці Луганської”.

“Сьогодні ми тут, всього кілометр залишився до Золотого. Тут сотні молодих хлопців, літніх жінок з Золотого, Сєвєродонецька, всієї Луганщини, які запросили нас. І ми сьогодні організували великий автопробіг на підтримку українців Золотого”, – розповів лідер Нацкорпусу.

Білецький наголосив, що ветерани, які у 2014-му взяли в руки зброю для того, щоб боротися за країну, приїхали сьогодні на свою рідну землю в Золоте і залишаться тут “навіть, якщо влада кине їх напризволяще, навіть, якщо будуть виведені війська”.

“Якщо свій прямий обов’язок – захищати кожного українця, кожен сантиметр української землі – не виконує президент, влада, того його виконаємо ще раз ми, ветерани-добровольці. Це наш останній блокпост, і ми даємо слово, що його ніколи не покинемо”.

“Вірю, що не буде відведення, а буде лише велика українська перемога”.

Як повідомляв “Цинічний Львів”, Білецький поставив на місце Порошенка у перерві відомого ток-шоу (ВІДЕО)