Бійців Нацгвардії зловили за підпалом сухої трави. Солдати накинутись на свідка (ФОТО)

0
2104

На Київщині, у Бориспільському районі, бійців Національної гвардії України спіймали на підпалі сухої трави. Також нацгвардійці накинулися на свідка, ледь не побили його і видаляли нецензурними словами.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на Obozrevatel.

Так, за даними журналістів, у Бориспільському районі чоловік помітив, як хтось палить траву, а коли наблизився, то побачив людей у формі Нацгвардії. На зауваження вони не реагували, більше того – почали нецензурно висловлюватися у бік очевидця, кидатися на нього.

Характерно, що, за словами свідка, усе це відбулось у рекреаційній зоні, неподалік від річки Карань.

“Командування Нацгвардії нам підтвердило, що це їхні бійці палили траву. Кажуть, зараз розбираються з цим і винних покарають. На наше запитання: хто послав гвардійців прибирати поле і палити траву, у керівництві Нацгвардії відповідати наразі відмовились, пообіцявши це з’ясувати”, – додали у мережі.

За словами журналістів, у Національній гвардії також запевнили, що вогонь не поширився далі, його самотужки загасили зазначені особи.

“За нашими даними, ці гвардійці служать на полігоні Нацгвардії у селі Старе, Бориспільського району. Поле, яке видно на відео, розташоване за кілька кілометрів від полігону. Наші співрозмовники кажуть, що гвардійців-строковиків на поля послали командири. Вони начебто отримали гроші від місцевих селян за прибирання на полях”, – зазначили у дописі.