Бійка з різаниною: у Польщі група грузинів напала з ножами на українців

0
630

Увечері минулого четверга, 11 лютого, у центрі міста Сєракув у Великопольському воєводстві на заході Польщі група громадян Грузії напала з ножами на групу громадян України. Бійка із різаниною, за словами слідчих, можливо мала національне підґрунтя.

Про це повідомляє “Цинічний Львів” з посиланням на Леополіс.

«Увечері минулого четверга, 11 лютого, у центрі міста Сєракув у Великопольському воєводстві на заході Польщі група громадян Грузії напала з ножами на групу громадян України. За інформацією слідчих, причиною бійки стали порахунки між чоловіками, можливо, за національною ознакою. Четверо дорослих іноземців напали на групу трьох інших іноземців із використанням гострих предметів, ймовірно, ножів. Після бійки вони втекли з місця події, залишивши закривавлених поранених чоловіків», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі невідомо, що саме власне стало мотивом різанини. Біля одного з будинків між громадянами Грузії та України виникла сутичка, яка переросла у бійку з застосуванням ножів. Бійку побачив один із жителів сусіднього будинку, який повідомив про інцидент поліцію та швидку допомогу.

Коли правоохоронці прибули на місце події, то побачили трьох поранених українців. Двоє з них отримали серйозні ножові поранення.

Вже через кілька годин затримали чотирьох громадян Грузії, підозрюваних у вчиненні злочину. Зараз триває встановлення причин та обставин інциденту.

Як повідомлялося раніше, у Польщі через сильну ожеледицю розбився бус з українцями