“Без батька залишилось двоє діточок”: у бою за Україну загинув 36-річний воїн із Львівщини

0
690

Завтра, 26 вересня, Львів попрощається з Віктором Ушковим, який загинув у бою з російськими окупантами. Чин похорону розпочнеться об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради

Мешканців закликають долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Об 11:00 год. розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, об 11:30 год. — міська церемонія прощання на площі Ринок.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11)–пл. Катедральна–пл. Ринок (міська церемонія прощання)–вул. Руська–вул. Підвальна–вул. Володимира Винниченка–пл. Соборна–вул. Пекарська–вул. Шімзерів–вул. Мечникова–Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Довідка про Героя: Віктор Ушков (27.12.1985–21.09.2022). Уродженець міста Винники, Львівської області.

Навчався у середній загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 29 міста Львова. Згодом закінчив Львівську комерційну академію (сьогодні — Львівський торговельно-економічний університет).

Після вторгнення росії став на захист України. Виконував бойові завдання у зоні проведення Антитерористичної операції.

У мирний час працював у відділі фізичного захисту Державної податкової служби у Львівській області та на приватному підприємстві «Львів-Пласт», згодом — експедитором.

Із початком повномасштабного вторгнення боронив Україну у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

У Героя Віктора Ушкова залишилися батьки, дружина та двоє дітей.