“Батьки найняли 5 адвокатів”: сьогодні у Львові судитимуть нелюда, який згвалтував 12- річного хлопчика

0
972

Сьогодні, 20 червня, у Львові суд обиратиме запобіжний захід 18-річному хлопцеві, який згвалтував 12-річного львів’янина на Левандівці. Суд відбудеться о 12:00 в Залізничному райсуді. Небайдужих просять прийти на суд.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook Sofia Yatskiv, мати скривдженого хлопця, передає “Цинічний Львів”.

Як написала 19 червня на сторінці спільноти “Чим живе Левандівка” мама постраждалого хлопчика Sofia Yatskiv, “я мама дитини, над якою вчора вчинили насильство. З метою недопущення зам’яття справи ми вибрали шлях максимальної публічності”.

Отже, що було зроблено сьогодні.

1. Після практично безсонної ночі, чоловік з сином з 10:00 до 17:00 чекали під райвідділом на проведення упізнання. Спочатку довго везли підозрюваного, потім ніяк не могли знайти достатньо схожих на підозрюваного статистів. Деяким довелося навіть зголити вуса, щоб стати більш схожими і забезпечити чистоту експерименту. Було забраковано більше 10 статистів. Останнього статиста “зловили” на Привокзальній десь в 17:00, теж зголили вуса і всі четверо “по той бік вікна” стали дуже схожими. В 17:30 зайшли в кімнату упізнання, виконали необхідні формальності і почали здійснювати упізнання. Наш син відразу вказав на свого кривдника, якого затримали день перед тим. Отже, це точно він, і невинного не засудять. Висловлюємо подяку чоловікам-статистам, які провели пів дня в очікуванні.

2. Уклали договір з адвокатом, взнавши, що батьки підозрюваного найняли аж 5 адвокатів. На упізнанні наш адвокат був уже з нами, і наш син почувався з ним набагато впевненіше.

3. Дякуємо народному депутату Ярославу Юрчишину за депутатське звернення до Генерального прокурора, Глави Нацполіції та Голови обласного управління поліції з закликом проконтролювати розслідування цього злочину.

4. Чоловік дав короткі інтерв’ю журналістам НТН, ТСН та ТРК Україна, наша позиція – не мовчати, а здобути максимального розголосу, щоб справу навіть не намагалися зам’яти, а також попередити схожі злочини в майбутньому, закликати людей не боятися відверто про це говорити та домагатися справедливості.

5. Провели консультацію з дитячим психотерапевтом з Києва, спеціалістом у цій галузі Natalya Pashko. Поки що ніби все робимо правильно. Дитина йде на контакт, не замикається в собі, але дуже втомлена від безсонної ночі та сильного стресу.

Послуги адвоката платні. Якщо хтось має можливість допомогти у зборі суми для оплати, ось реквізити карточки

5168 7422 3374 0715 Яцків Софія Володимирівна.

Якщо внаслідок судового рішення нам повернуть ці гроші, то ми з радістю повернемо їх назад або спрямуємо на благодійність за вашим бажанням.

20 червня відбудеться судове засідання по обранню запобіжного заходу підозрюваному. Сподіваємося, що він не вийде під заставу”, –  зазначається у дописі Sofia Yatskiv.

Нагадаємо, у Львові посеред білого дня згвалтували 12-річного хлопчика.