“Батьки благали про допомогу, а лікарка прийшла з перегаром”: у Львові батьки звинувачують лікарів у смерті новонародженого хлопчика

0
711

У Львівській обласній дитячій лікарні «Охматдит» померло немовля, яке народилось 2 тижні тому. Батьки хлопчика звинувачують у трагедії медиків.

Про це пише ІА Вголос.

Відомо, що це була друга вагітність жінки. Вона проходила без ускладнень і в результаті дитина народилась здоровою. Хлопчик важив 2,5 кілограми та мав 46 сантиметрів зросту. Вже через кілька днів матір з дитиною мали виписувати з лікарні, проте 16 серпня стан новонародженого погіршився.

Так, батьки хлопчика побачили у дитини здутий живіт та одразу зрозуміли, що щось не те. Проте лікарі ніяк на це не зреагували. Все ж нічна зміна оглянула дитину і почала давати їй сильні антибіотики.

«Я помітила, що його живіт роздутий. На мої прохання допомогти дитині медперсонал не реагував. Лікар підійшла до малюка тільки о першій годині ночі. Вона була без рукавичок, маски і від неї несло перегаром. Тоді з’ясувалося, що у малюка шлункова кровотеча. Йому призначили антибіотики, а вранці викликали бригаду »Охматдиту”, – розповіла мама хлопчика.

За словами батька дитини, в медзакладі сказали, що в хлопчика проблеми з кишківником та інфекція, а шансів вижити мало. Крім того, у дитини також з’явились проблеми з нирками, які, нібито, почали відмовляти через велику кількість ліків.

У поліцію сім’я загиблого хлопчика не звертались. Вони вважають це марною справою і не вірять в те, що винних покарають. Водночас вони впевнені, що немовля померло з вини медиків.

У лікарні медики уточнили діагноз хлопчика, зазначивши, що в нього був виразково-некротичний ентероколіт. Це є однією із найважчих вад, від якої помирають новонароджені.

Заступник головного лікаря з хірургії Львівської обласної клінічної лікарні «Охматдит» Богдан Мальований зазначив, що в смерті хлопчика потрібно розбиратися та зважати на те, що жінці проводили кесарів розтин, а отже могло бути порушення плацентарного кровообігу.