Батько військового прокурора служить в прокуратурі «ДНР»

0
1218

Батько полковника юстиції, військового прокурора Білгород-Дністровського гарнізону Південного регіону Олександра Цупки служить головним військовим прокурором «ДНР» в Донецьку.

Про це пише «Народна правда».

Раніше Цупко працював старшим прокурором Донецької прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

З початком АТО на Донбасі отримав підвищення і став військовим прокурором. Разом з підвищенням прокурор отримав службову квартиру в Києві площею понад 100 кв.м. Цупко відразу приватизував квартиру. Однак зараз ні на Олександра, ні на його дружину Катерину Не зареєстровано нерухомість.

Паралельно з квартирою в столиці прокурор отримав службове житло за місцем роботи площею 72 кв.м. в Білгород-Дністровському. Крім нерухомого майна, прокурор задекларував автомобіль Hyundai Sonata, який купив в квітні 2016 року, але вартість покупки не вказав. На ринку середня ціна такої машини становить 9 тис. Доларів, або близько 250 тис. Гривень. Відзначається, що річний дохід чиновника менше, ніж вартість іномарки. Крім того, батько військового прокурора В’ячеслав Цупко є начальником слідчого відділу незаконної «головної військової прокуратури» «ДНР».

Незважаючи на це, Цупко-молодший обіймає посаду, де має доступ до державної таємниці, більш того – в Одеській області, де діє військовий стан. Також у Олександра Цупки є дві рідні молодші сестри – Марія і Наталя, які зареєстровані з батьком за однією адресою. Дружина прокурора – Катерина родом з Луганська. На її сторінці в соцмережі «Однокласники» зазначено, що вона продовжує проживати в окупованому Донецьку.