Батько опублікував фото страшних опіків Катерини Гандзюк. МОТОРОШНІ ФОТО 18+

0
885
Батько вбитої активістки Катерини Гандзюк Віктор Гандзюк оприлюднив фотографії доньки з лікарні, на яких видно рани, які залишилися після нападу на неї. Кадри було зроблено для іноземних клінік. Увага, новина містить кадри медичного характеру, не рекомендовані до перегляду неповнолітніми, вагітними і людьми зі слабкою психікою!

Фотографії Віктор Гандзюк виклав на своїй сторінці у Facebook.

“Півроку з дня нападу. Три місяці з дня смерті. Численні пости, статті, телепередачі. На фотознімках та телеекранах Катя – юна, красива, щаслива, весела, замріяна. Але є інші фото… Дев’яносто шість днів у реанімаційному відділенні. Рани на все тіло. Спалене волосся. Обпечені очі. Постійний нестерпний біль. Тривалі виснажливі лихоманки. Чотирнадцять важких операцій. Щоденні перев‘язки під наркозом. Літри перелитої крові. Три місяці лежачи на спині на жорсткій сітці без матраца, подушки і ковдри. Перед очима тільки стеля. Безсонні ночі. Тижнями зафіксовані руки та ноги. Тижнями їжа через трубочку. А в очах – надія та бажання вижити”, – розповів він.

Віктор Гандзюк пояснив, що фотографії були зроблені для іноземних клінік, але відповідь у всіх з них, за його словами, завжди була однаковою – “досвіду лікування таких важких хімічних опіків не маємо”.

“Я дуже хочу, щоб ці фото бачили виродки-виконавці – і ті, що за ґратами, і ті , що під арештом у теплих домівках поруч з юними дружинами, літніми батьками, імпортними протезами. Бачили організатори, замовники, що нині тремтять за кордоном та у високих кабінетах. Ще хочу, щоб їх побачили ті, хто фальсифікував та тормозив слідство, ті, хто робить це і сьогодні. Хоч різниці між усіма, кого перерахував, вже не бачу. Хай подивиться ці фото генеральний прокурор. Хай їх бачить гарант та його ймовірна конкурентка. Катю не просто вбили. Катю катували дев‘яносто шість днів, жорстоко, щосекундно”, – написав батько вбитої активістки.