Багатодітна мама зі Львова здобула титул на конкурсі “Місіс Європа 2019” (фото) | Цинічний Львів
додому Без категорії Багатодітна мама зі Львова здобула титул на конкурсі “Місіс Європа 2019” (фото)

Багатодітна мама зі Львова здобула титул на конкурсі “Місіс Європа 2019” (фото)

0
3087

Наталія Тропак зі Львова отримала престижний титул на конкурсі “Місіс Європа 2019”.

Про це повідомляє РБК-Україна.

На конкурсі “Місіс Європа 2019” українка Наталія Тропак отримала престижний титул. 37-річна львів’янка здобула перемогу в номінації Мама Європи – Mrs. Mother of Europe 2019.

Наталія виховує чотирьох дітей, саме вони є пріоритетом для жінки, а точніше, їх виховання, духовний розвиток. Однак разом з тим українка встигає приділяти час своїм захопленням – вона займається СММ і фотографією.

“Бути мамою – це благословення і великий дар, відповідальність і служіння з присвятою. Я постійно вчуся і працюю над собою, намагаюся знаходити гармонію і поєднувати всі ролі особистості жінки і мами. Материнство змінило мене: зміцнило, зробило і сильніше і впевненіше, і більш скромною”, – розповідала львів’янка.

Секрети виховання дітей від Наталії Тропак прості:

“Треба завжди бути мамою. Бути з дітьми, годувати їх грудним молоком, дарувати свою увагу та присутність, чути перші слова, спостерігати їхні перші кроки та бути співучасницею їхніх успіхів.

Сіяти в дитячих серцях свою любов, ділитися цінностями, бути наполегливою та бути люблячою мамою. Пробачати їм та собі неідеальності, приймати те, що є, та по можливості формувати хороший смак. Завжди пам’ятати, що приклад батьків має найбільший вплив на дітей”, – каже Наталія.

Також Наталія розповіла про конкурс Місіс Європа 2019:

“Конкурс Місіс Європа 2019 проходив на іспанському острові Гран-Канарія з 3 по 7 жовтня. У ньому брали участь 24 красуні – найдостойніші заміжні жінки з різних країн Старого Світу. У більшості з них мінімум три дитини.

У цьому році організатори Місіс Європа 2019 вирішили привернути увагу громадськості до теми домашнього насильства та способів боротьби з ним. Кожна учасниця повинна була підготувати тематичну доповідь зі статистикою по своїй країні. Жінки також обмінювалися досвідом благодійництва та брали участь у конкурсі національного костюму та вечорі талантів”, – розповідає учасниця.

Переможницею Місіс Європа 2019, до речі, стала представниця Естонії Міла Карпикова.