Азербайджан збив російський військовий вертоліт, є загиблі (ВІДЕО)

0
886

У Вірменії недалеко від кордону з Азербайджаном збито російський ударний вертоліт Мі-24, який супроводжував автоколону 102-ї російської військової бази. Двоє російських військовослужбовців загинули, ще один зазнав поранення.

Як повідомляє російський «Інтерфакс», вертоліт було збито із землі з ПЗРК, після влучення ракети він впав у горах. Військовослужбовець, що вижив, зазнав травми середньої тяжкості і був евакуйований на аеродром базування, повідомили в міноборони РФ.

МНС Вірменії повідомляє, що вертоліт упав на півдні країни.

«Сьогодні о 18:39 було отримано сигнал про те, що на ділянці сіл Ерасх – Паруйр Севак, в ущелині, впав російський гелікоптер і згорів. На місце виїхала оперативна рятувальна група», – сказано в повідомленні.

Село Ерасх розташовано на кордоні з Азербайджаном на півдні Вірменії. 102-га російська військова база розташована у Вірменії в місті Гюмрі.

Своєю чергою, МЗС Азербайджану офіційно підтвердило збиття російського військового вертольоту Мі-24 поряд із своїм кордоном. У відомстві зазначили, що 9 листопада о 18:30 на Нахічиванської ділянці вірмено-азербайджанської державного кордону був збитий військовий вертоліт Мі-24.

В МЗС висловити готовність виплатити компенсації Росії за смерть її військових та водночас зазначили, що політ вертольота проходив в безпосередній близькості до вірмено-азербайджанської державного кордону, в той час як в зоні вірмено-азербайджанського нагірно-карабахського конфлікту тривають активні бойові зіткнення.

«Політ проходив в темний час доби, на малій висоті, поза зоною радарного виявлення ППО. Вертольоти ВПС РФ раніше не були помічені в зазначеному районі. У контексті зазначених факторів і в світлі напруженої обстановки в регіоні і підвищеної бойової готовності у зв’язку з можливими провокаціями вірменської сторони, черговим бойовим розрахунком було прийнято рішення відкрити вогонь на враження», – пояснили у відомстві.