Автотроща була помстою поляка: у жахливій ДТП загинув 18-річний українець

0
4527

У Польщі в місті Ополе сталась смертельна ДТП, у якій загинув 18-річний житель Вінниччини.

Про це пише видання 33kanal.com, інформує “Цинічний Львів”.

Винуватець ДТП в`їхав в автівку українців. Четверо постраждалих, один — Олександр Івашко – помер. Хлопець народився в селі Владівка Хміль­ницького району. Його мама Марія у розпачі, бо вимушена хоронити свою єдину дитину. Жінка розповідає, що син був її надією, бо сама безро­бітна та хвора. А зараз вже тиждень чекає тіло своєї вбитої дитини. Бо перевезти з Польщі в Україну під час локдауну дуже важко.

Товариш Іван, який    працював з загиблим в Польщі, підозрює, що автотроща була помстою від поляків за попередню сварку. Проте таких наслідків не очі­кував ніхто…

– Сашко навчався в училищі №20 міста Хміль­ника. Як тільки став повнолітнім, відразу поїхав на заробітки. Потрібно було допомагати мамі — вона самотня. Мріяв почати власну справу на Україні. Він, як ніхто, був патріотом! У Польщі працював металообробником. Завжди був спокійним та толерантним по відношенню до інших.

Ніколи не звертав уваги на тих, хто цькував українців. Цього ж вечора після роботи прощались з колегами. По дорозі додому заїхали в магазин. І тут почалось… Навіжений поляк почав ображати та принижувати Сашка, бо той українець. Як відомо з власних джерел, хлопець був під наркотиками, певно, і не тямив, що казав. Але коли Сашко почав захищати гідність свою та своєї країни, між хлопцями виникла суперечка, яка ледь не переросла в бійку. Бо, за словами поляка, українці не варті того, щоб працювати в Європі. Тому після сварки поляк помчав на своїй автівці за нами — українцями. За кілька метрів від магазину на шаленій швидкості в`їхав у нашу автівку.

Аварія дійс­но була     жахливою. В машині були 4 українці. Двоє, що сиділи ззаду, постраждали найбільше — Саша втратив сві­домість, але ми відчували що він ще дихав. Приїхали «швидка», по­ліція та рятувальники. Сашка доставили в лі­карню в Ополе. Відразу зробили складну операцію, в нього були внутрішні кровотечі. Лікарі казали, що шанси на життя є. Тому ми до останнього сподівались, що він виживе. Але, на жаль, він не вийшов з другої коми…

Тепер його мама розбита горем.

Як повідомлялося раніше, у Польщі внаслідок смертельної ДТП загинув водій з України