Авто з США

0
367

Шукаєте відповідний варіант для подорожей і поїздок на роботу? Потрібна хороша модель відмінної збірки в пристойному технічному стані? Мрієте заощадити і придбати автомобіль з невеликим пробігом? Це все можливо, якщо звернутися в компанію Carfast.express і розглянути такий варіант, як авто з Америки.

Кілька основних приводів покупки авто з США

Автомобільні ринки хороші величезним вибором і можливістю наживо побачити машину. Але це не рятує від покупки непотрібного автотранспорту, майстерно підготовленого професіоналами до продажу. Все одно доводиться вірити лише на слово продавцям. У Штатах шахраювати складніше. Там всі дані про авто заносять в базу даних. І цією інформацією можна скористатися при покупці автомобіля. Слова продавця в цьому випадку не мають значення.

Тому з США приганяють машини в хорошому технічному стані, та ще й дешевше. У кожного автолюбителя є кілька приводів вибрати автомобіль з Америки:

  • Економія в порівнянні з покупками на українському ринку сягає близько 20%, іноді навіть і 35%. І це фахівці вже включили в загальну вартість витрати на транспортування з Америки автомобіля і митне оформлення;
  • гарний технічний стан. У США прекрасні дороги, регулярний техогляд, заміна зношених деталей оригіналами;
  • щедрі комплектації, комфортабельні салони, стильні інтер’єри. Всі моделі, які продають в Штатах, орієнтовані на запити американців. Тому вони з інноваційними фішками навіть в базових версіях;
  • повна безпека здійснення покупки: реальний пробіг, всі відомості про ДТП, викрадення, вандалізм і т.д. Ретельна перевірка по VIN-номером будь-якої моделі;
  • легальне ввезення автомобілів в Україну. Транспорт легко розмитнити, поставити на облік і повноцінно експлуатувати у своїх цілях.

Де купити авто з Америки

У приватному порядку американці рідко продають авто. В основному, автомобілі віддають страхової компанії, а вона вже торгує ними на автоаукціонах. Ремонт не вигідно робити, так як дуже дорого. Плюс автомобіль повинен отримати сертифікат безпеки для експлуатації на американських дорогах. Простіше таку автотехніку продати іноземцям.

Замовити автомобільні амортизатори в Дніпропетровську https://massive.ua/parts_catalog/amortizator/ в будь-який час найвигідніше в інтернет-магазині автозапчастин massive.ua. Приємні ціни, відмінний сервіс, швидка доставлення по всій Україні вивели цей ресурс в лідери.

На аукціонах повно машин в різному стані. Вигідніше купувати авто з незначними ушкодженнями. Від сильно розбитих машин краще відмовлятися відразу. Як тільки з аукціоном вирішені всі питання з купівлі авто, покупець отримує повний пакет документів, необхідних для законного оформлення автотранспорту в Україні.