Авто з сша чи євробляхи – що обрати львів’янам?

0
338

Свій намір придбати автомобіль, автомобілісти які проживають Львові можуть реалізувати, звернувшись на найближчий авторинок, чи пригнавши машину з Європи, а може, віддавши перевагу авто з США.

При купівлі на європейському авторинку моделей 2000-2010 років, є можливість суттєво зекономити, проте ймовірна проблема з легалізацією, оскільки їх двигуни не відповідають «Євро-5» (екологічному стандарту). А більш свіжі авто, що виготовляються з врахуванням екостандарту, – занадто дорогі і в них досить значні пробіги.

Придбати авто із США – оптимальне рішення по максимально вигідній ціні

Серед тих причин, завдяки яким варто надати перевагу американським автомобілям, можна відзначити наступні:

  • Легалізація. Відповідають стандарту «Євро-5». Купуються і доставляються легально. Після проходження процедури розмитнення і сертифікації, підлягають державній реєстрації.
  • Хороший технічний стан. Завдяки хорошим дорожнім покриттям, проходженню планових ТО і, в цілому, дбайливому ставленню водіїв в Штатах до свого автотранспорту. А продиктовано це програмою Trade In, згідно з якою вони можуть вигідно обміняти авто – чим в кращому воно стані, тим вища вартість.
  • Комплектація. Американські автовиробники на свій ринок поставляють кращі розробки, створюючи моделі з комфортними салонами, використовуючи високоякісні комплектуючі і новітнє оснащення. Тому авто з США, на відміну від європейських аналогів – комфортніші, безпечніші, якісніші.
  • Вартість. Автомобілі з-за океану коштують дешевше на 20-40%, ніж аналогічні моделі на українському ринку, навіть, якщо врахувати платежі за доставку та всі інші необхідні процедури.

Як перевірити авто з Америки?

Щоб уникнути будь-яких непорозумінь і застерегти себе від покупки автомобіля, який побував у серйозній аварії або був викрадений, затоплений і т. п., варто перевірити історію автотранспорту. З’ясувати наявність серйозних проблем з ТЗ у минулому, застосувавши Vin-код, можна за допомогою таких інтернет-сервісів, як:

  • AutoCheck. Передбачає детальну перевірку всіх критеріїв автозасобу: кількість власників, пробіг, страхові випадки, викрадення, чи був у прокатній компанії і т. ін.
  • Carfax. Щоденне оновлення інформаційної бази. Налічує більше 8 мільярдів звітів від різних приватних і громадських джерел (страхових компаній, дилерів, сервісних служб, поліції, автомобільних аукціонів).

Процедура розмитнення авто з Америки

Авто під час митного оформлення повинно перебувати в зоні митного контролю, куди заїзд коштує 250 грн, а перебування кожної наступної доби – 90 грн. Процедура оформлення передбачає підготовку і збір певної кількості документів (митна декларація на ТЗ, сертифікат відповідності, договір купівлі-продажу, акт митного огляду, свідоцтво про реєстрацію ТЗ та ін.), а також співпрацю з контролюючими органами. А тому, якщо ви не володієте знаннями митного законодавства, то оформлення документів краще доручити спеціалізованій компанії, зокрема такій, як DETROIT яка обслуговує клієнтів по всії Західній Україні. Це допоможе вам зберегти не тільки гроші, а й нерви і час.