Авто з Південної Кореї – новий тренд на українському ринку

0
4218

На даний час авто з Кореї популярні як ніколи – попит на них високий не тільки в Україні, але і в США та Європі. Таке визнання їм вдалося завоювати завдяки вражаючому рівнем якості і надійності, а також – сучасному дизайну, що ввібрав в себе як тенденції Заходу, так і традиції Сходу.

Найпопулярніші автомобілі з Кореї виробляються на заводах компаній Hyundai, Kia і SsangYong. Нові корейські автомобілі продаються по всьому світу в дилерських центрах відповідних компаній. Однак покупка в такому місці не завжди буває всім по кишені, а пропонований асортимент часто виявляється досить скупий. Саме тому покупці нерідко замислюються про те, як придбати вживані машини з Кореї на замовлення.

Автомобілі з аукціонів у Кореї 

Кращий спосіб купити авто з Кореї з пробігом – на аукціоні. Корейські аукціони зараз лише активно починають розвиваються. Вони не можуть зараз похвалитися великою кількістю торгових майданчиків або високим обсягом продажів, як аукціони у США. Також потрібно відзначити, що населення Кореї в 7 разів менше ніж в США, тому не дивлячись на стрімкий розвиток, він все ж не може похвалитися такими обсягами. Це також впливає на те, що багато аукціонів в Кореї не ведуть щоденні торги, а відкриваються для відвідувачів і покупців раз в тиждень. Загальна кількість лотів також не дивує – від декількох сотень до кількох тисяч. Але цей ринок дуже активно розвивається і є дуже перспективним. Корейські автомобілі активно конкурують по якості з японськими автоавиробниками, а за ціною конкурують з китайськими автовиробниками. В цьому і є секрет їхньої популярності на ринку, тому і кількість продажів на аукціонах щорічно зростають.

В Україні поставкою вживаних автомобілів з Кореї займається компанія АтлантікЕкспрес. І вже в серпні перші 50 автомобілів з Кореї будуть доступні для придбання в Україні. Насправді це дуже вигідно купляти вживані автомобілі з Корех. До прикладу авто Hyundai Tucson 2016 г.в. (дизель) в Україні коштуватиме приблизно $17500, а привезене авто з Кореї цієї самої марки коштуватиме всього $12650. В компанії працюють фахові спеціалісти, які нададуть вам кваліфіковану консультацію і допоможуть вибрати авто.

Більше інформації про марки корейських авто, їх вартість, комісійні та перевезення їх в Україну ви можете знайти за посиланням – http://atlanticexpress.com.ua/ua/avto-iz-korei/catalog/, тут ви і зможете отримати консультацію від фахових спеціалістів.

Не менш цікавою є пропозиція компанії АтлантікЕкспрес щодо купівлі авто з Південної Кореї та США у лізинг.

Лізинг авто

Насправді ПРОДАЖ АВТО В ЛІЗИНГ зараз є дуже популярним, адже це обходиться значно дешевше, ніж звичайна довготривала оренда автомобіля, або беззаставне банківське кредитування.

Крім цього при купівлі авто в лізинг до покупця пред’являються значно низькі вимоги щодо платоспроможності ніж при банківському кредитуванні. Також при купівлі авто в лізингу потрібно зібрати значно менший пакет документів.

Перевагою компанії АтлантікЕкспрес є те, що вони надають у лізинг вживані автомобілі з Кореї. Ознайомитися з умовами лізингу, терміном сплати, авансовими внесками, графіком оплат та прив’язка до валюти ви можете безпосередньо в компанії АтлантікЕкспрес.