Авіакатастрофа поблизу Львова: у поліції відкинули версію про брак пального на літаку

0
717

Поліцейські відпрацьовують кілька версій авіакатастрофи на Львівщині: помилка пілота, помилка командно-диспетчерського пункту, технічна несправність літака та несприятливі метеоумови.

Про це повідомляє УП з посиланням на поліція Львівської області, Захід.net.

Заступник начальника слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Андрія Кумечка зазнаив, що поліцейські вилучили бортовий самописець літака, документацію та скерували їх на відповідні дослідження: “У провадженні також призначено ряд експертиз, які дадуть можливість остаточно встановити причини того, що відбулось. Окрім того, як тільки дозволить їх стан здоров’я, ми опитаємо членів екіпажу”.

Поширену заступником міністра інфраструктури Юрієм Лавренюком інформацію про те, що причиною трагедії став брак пального, слідство спростовує. Правоохоронці кажуть, що вилучили залишки пального, якого точно би вистачило, аби долетіти до злітної смуги.

Зазначається, що трьох членів екіпажу, яких живими вирізали з літака, поліції ще не дозволяють офіційно опитати медики, їхній стан занадто важкий. Однак один вз чоловіків неофіційно сказав поліції, що не розуміє, що трапилось. Наразі слідчі чекають, поки їм дозволять опитати свідків, чекають на розшифровки з “чорної скриньки” та з’ясовують інформацію про іспанську фірму, яка завантажувала та закріплювала вантаж у літак.