Аваков розлютився на українських туристів і заявив про повну заборону польотів

0
325
Міністерство внутрішніх справ більше не дасть згоди на жоден авіаційний чартер.

Про це у соцмережі написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє “Цинічний Львів”.

«МВС не дасть більше згоди на жоден авіаційний чартер. Пасажирське авіасполучення – закрито. Винятки будуть рідкісні й лише окремим рішенням – зі 100% обсервацією під контролем санлікарів з наступним тестом ПЛР. Тільки так», – зазначив він.

Свою позицію міністр пояснив поведінкою українців, що прибули з Катару і Балі, які опиралися обсервації.

«Це – свинство, не по закону, не по суду – по совісті. Ви погуляли, а тепер хочете додому за будь-яку ціну, а може, минеться, і чхати вам на безпеку інших. Так не можна… це не чесно щодо мільйонів людей, які живуть у країні. Більш як 75% випадків зараження коронавірусом у Києві – ті, хто прилетів, 25% вторинне зараження від них же – вже у Києві», – уточнив Аваков.

Він підкреслив, що порушників режиму обсервації, тих, хто втік від неї, чекають штрафи.

«Ті, хто втік з автобусів і ухилився від обсервації на цей момент вже отримали адміністративні протоколи або будуть піддані цієї санкції (всі громадяни встановлені) – санкція: штраф до 17 000 гривень. Якщо у когось із пасажирів рейсу буде виявлено вірус – поліція прийме рішення про висунення звинувачень відповідно до ст. 325 – аж до арешту і тримання під вартою до 3 років. Жодних жартів, у нас уже загинуло від вірусу 17 осіб», – зазначив Аваков.