AquaMania – туристичне спорядження для комфортного відпочинку

0
452

Коли ми вимушено сиділи на карантині, то кожному з нас прийшла до голови думка про те, як же добре було б, якби можна було подорожувати, насолоджуватись мандрами, їздити в різні цікаві місця, а не сидіти вдома і чекати, коли врешті кордони відкриють, а жодні віруси не стануть перешкодою нашим розвагам. Тож ми по-справжньому оцінили туризм в межах своєї рідної країни, зелений туризм, походи і розваги, які не вимагають особливих приготувань та навіть фінансів.

Щоб ваш відпочинок був комфортним, а головне безпечним, необхідно придбати якісне спорядження – https://aquamania.ua/tourism/palatki/palatka-dvuhmestnaja/. Не ігноруйте цього, бо часто саме від таких технічних моментів залежить вся ваша мандрівка. При виборі палаток важливо не тільки оцінити їх зовнішній вигляд чи місткість, а й всі додаткові елементи, особливість кріплень, тканини, з яких палатку виготовлено, тощо.

Компанія AquaMania вже багато років займається виробництвом туристичного спорядження, зокрема палаток. Намети AquaMania виготовлені по всіх міжнародних стандартах і покликані забезпечити вам безпечний відпочинок. Міцні матеріали палаток компанії AquaMania захистять вас у негоду в горах чи під час кемпінгу. Терпаулінг дозволяє палатці міцно втрамбовуватись в грунт і не зриватись від поривів вітру. Не хвилюйтесь, матеріали міцні, але легкі, тому вам легко буде транспортувати палатку чи помістити її в рюкзак. Натуральні тканини, з яких виконаний верх і боки палатки, пропускають свіже повітря, забезпечують вентиляцію всередині, а водночас не сприяють утворенню конденсату.

В окремих моделях палаток AquaMania є спеціальні місця для багажу чи додаткових речей, кишені для дрібниць чи «вікна», щоб світло потрапляло всередину. Наявність вікон в палатці є особливо важливим для людей, що страждають клаустрофобією.Крім того у деяких наметів, що призначені для ночівлі 4 і більше людей, є кілька входів, що особливо зручно та не створює ефекту тисняви.

Всі палатки AquaMania мають спеціальні водовідштовхуючі елементи, тому дощі чи гради вам точно не завадять. По всьому периметру наметів вшита москітна сітка, через що комахи не потраплять всередину. Низ палаток захищає від додаткової вологи, не пропускає сирість від землі, не руйнується від механічних пошкоджень чи ударів. Більшість тканин палаток AquaMania міцно прошиті та просякнуті речовинами, що попереджають займанню палатки. Забудьте про те, як мучились, коли складали чи розкладали намети, бо AquaMania потурбувалась про те, щоб палатки були не тільки легкими в транспортуванні, а й мали прості механізми. Це важливо для новачків, які не мають досвіду в кемпінгу.

Довіряйте перевіреним виробникам, купуйте туристичне спорядження, зокрема палатки, у компанії AquaMania і хай ваш відпочинок буде незабутньою пригодою.