“Аплодували щосили”: українці потужно підтримали моряків на судилищі у Москві(ФОТО,ВІДЕО)

0
896

Українці, які приїхали в Лефортовський суд Москви, підтримати полонених моряків ВМСУ, зустріли їх бурхливими оплесками. Під час засідання усім 24 українським морякам окупанти продовжили арешт ще на три місяці.

Відзначимо, що раніше Уповноважена з прав людини Росії Тетяна Москалькова повідомила про можливе звільнення полонених українських моряків.

Відео із судилища опублікувала на своєму Telegram-каналі топпропагандистка Кремля Ольга Скабєєва, зазначивши, що до українських Героїв приїхали їхні рідні.

“Просто зараз у Лефортовському суді. Родичі приїхали, це вони морякам аплодують”, – написала вона.

На кадрах видно, як коридор, яким ведуть українських моряків, буквально заливає шквал бурхливих оплесків і вигуків “Героям слава!”. Незважаючи на те, що хлопці йдуть під конвоєм, вони посміхаються і тримаються дуже гордо.

Журналіст Роман Цимбалюк зазначив, що рішення суду окупантів цілком передбачуване. “Дива не сталося. Арешт військовим морякам продовжений ще на три місяці, до 24 жовтня 2019 року. Загалом до 10 місяців. Не домовилися. Поки не домовилися. Сподіватимуся на краще!” – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Раніше Цимбалюк підмічав, що з’явилися підстави очікувати якогось гучного рішення. “Зустрів біля Лефортовського районного суду Ольгу Скабєєву. Топ російської пропаганди ніколи не приїжджає на суди щодо українських полонених. Сьогодні чомусь виняток! Дізнаємося скоро, до чого б це”, – зазначив він.

Чуда не произошло. Арест военным морякам продлён ещё на 3 месяца, до 24 октября 2019 года. Всего до 10 месяцев.Пока вердикт оглашён в отношении первой группы:- Михаил Власюк- Богдан Головаш- Денис Гриценко- Андрей Драч- Вячеслав Зинченко- Сергей Попов.А это значит, что аналогичные решения будут в отношении всех.Не договорились.Пока не договорились.Буду надееться на лучшее!

Опубликовано Романом Цимбалюком Среда, 17 июля 2019 г.