Андрій Білецький закликав львів’ян підтримати на виборах Юрія Михальчишина (ВІДЕО)

0
608

Андрій Білецький, лідер партії “Національний Корпус”, звернувся до мешканців 115-го мажоритарного округу, що у місті Львів. Засновник та перший командир полку “Азов” закликав львів’ян підтримати свого бойового побратима націоналіста Юрія Михальчишина.

Відео-звернення опублікували на сторінці “Нацкорпусу” Львівщини у Фейсбуці.

“Я не думаю, що Юрія Михальчишина потрібно представляти, та хотів би сказати декілька слів від себе. Це інтелігент, професіонал своєї справи та фаховий історик. Та для мене в першу чергу це людина, яка 2014 року здала депутатський мандат для того, щоб піти в АТО. Це людина, яка служила і служить зараз полку “Азов”. Справжній націоналіст та патріоти своєї країни. Тому прошу підтримати його”, – каже Андрій Білецький.

▪️Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький звернувся до мешканців 115-го мажоритарного округу (м. Львів). Засновник та перший командир полку "Азов" закликав львів'ян підтримати свого бойового побратима націоналіста Юрія Михальчишина.▪️Він поєднує в собі якості першокласного інтелектуала та воїна, є людиною дію, яка майстерно володіє словом.Після початку російсько-української війни Юрій Михальчишин полишив перспективну політичну кар'єру.Фактично відмовившись від депутатського мандату, він вирушив на передову. Саме там, захищаючи Україну, Юрій провів останні роки.▪️Юрій Михальчишин конкретними справами довів свою відданість Нації та Батьківщині.Тож, закликаємо мешканців 115 виборчого округу (Винники, Сихів, Личаків) зробити правильний вибір.Україні потрібні рішучі інтелектуали в парламенті, а не блазні та злодії.

Geplaatst door НКЛ v5.0 op Maandag 15 juli 2019

Після початку російсько-української війни Юрій Михальчишин полишив перспективну політичну кар’єру.
Фактично відмовившись від депутатського мандату, він вирушив на передову. Саме там, захищаючи Україну, Юрій провів останні роки.Юрій Михальчишин конкретними справами довів свою відданість Нації та Батьківщині.

Андрій Білецький закликав мешканців 115 виборчого округу, до якого входять Винники, Сихів та Личаків “зробити правильний вибір”.