Акції Tesla — якщо ти давно мріяв торгувати на біржі

Акції Tesla в тренді — вже 2 роки інвестори зі всього світу додають їх до свого портфелю та тим самим створюють ажіотаж попиту, що має позитивні наслідки: котирування стрімко зростають, з 793$ у січні до 1068$ у грудні.

0
230

Акції Tesla в тренді — вже 2 роки інвестори зі всього світу додають їх до свого портфелю та тим самим створюють ажіотаж попиту, що має позитивні наслідки: котирування стрімко зростають, з 793$ у січні до 1068$ у грудні. Чому цінні папери корпорації варто купувати вже зараз — розказують експерти «Фрідом Фінанс Україна».

Чи варто львів’янам інвестувати в TESLA?

Тренд на «зелені інвестиції» буде зростати наступні декілька років, тому акції Tesla https://ffin.ua/stocks/TSLA зостаються актуальними. Вони не підійдуть як інструмент отримання стабільного пасивного прибутку, оскільки корпорація не виплачує дивіденди — керівництво воліє вкладатися в подальший розвиток та дослідження. Тому цінні папери виробника електрокарів — вибір трейдерів, які спеціалізуються на короткочасних угодах. Оскільки є тенденція до зростання котирувань, гравці на біржі купують активи за нижчою ціною та продають через певний час. Заробіток складає різниця між сумами угод.

Але не все так легко. Щоб заробляти на короткочасних угодах, потрібно розібратися в тому, як функціонує фондова біржа. Вивчити основи трейдингу можна на доступних за вартістю курсах від Freedom Finance Ukraine.

4 переваги інвестування в Tesla

Акції ведучого виробника електрокарів зростають у ціні навіть у період пандемічної кризи. Причин декілька:

  • Tesla — електрокар, і саме такому екологічному транспорту віддає перевагу людина майбутнього. Згідно з дослідженням Globenewswire, до 2026 року розмір світового ринку електромобілів зросте майже у п’ять разів;
  • Tesla — лідер галузі. Її доля у світовому виробництві електрокарів складає 26%. Для порівняння, доля найближчого конкурента Tesla складає 10,4%;
  • компанія має масштабні плани по географічному розширенню представництв. Наразі Tesla має три заводи у США та один — у Китаї. Також заплановано відкриття виробництва у Берліні. Диверсифікація бізнесу захищає компанію та інвесторів від форс-мажорів на кшталт чергової торговельної війни між США та Китаєм або податкових реформ тощо;
  • Tesla — це більше, ніж виробник автівок. Програмне забезпечення та додаткові послуги у майбутньому можуть стати основним джерелом доходів компанії в майбутньому. Вже сьогодні електрокари можуть бути оснащені програмним забезпеченням для автопілоту Full Self-Driving за додаткові 10 000 $. Аналітики Wall Street вважають, шо «інвестиції в Tesla зараз — це як інвестиції в Apple 20 років тому».

Для купівлі акцій Tesla треба звернутися до фондової біржі. Оформлення угоди потребує спеціального брокерського рахунку, який оформляють інвестиційні організації з відповідної ліцензією. Одна з них — Freedom Finance Ukraine.