“А якщо рване?”: У Львові забудовники залили бетоном газову трубу (ФОТО)

0
763

У Львові, на вул. Куликівська 10-а газову трубу, що заважала забудовникам залили бетоном. На думку місцевих мешканців, це може призвести до нещасних випадків.

Про це у спільноті Варта-1 написала львів’янка Лідія Конюх, передає “Цинічний Львів”.

“Довго думали-гадали забудовники на Куликівській 10-а: що ж зробити з магістральним газопроводом! І знаєте, що придумали, щоб не плутався під ногами? – закатали в бетон! Ау! Охоронна зона такого газопроводу принаймні 5 метрів! З обох боків! ДСНС, охорона праці? Ні, не чули? Але якийсь там архітектор зговірливий попався, і забудовникам море по коліна – взяли закатали газову трубу в бетон! Ви уявляєте можливі наслідки? Якщо, не дай Боже, ця труба рвоне?”, – пише львів’янка. 

За словами львів’янки куратор цього будівництва пан Перець разом пані Цісак та Мелещенко раніше позивалися до суду на мешканців, які проживають поруч, щоб знесли гараж на прибудинковій території. Вони заявляли, що це небезпечно для місцевих жителів. Згодом вони перенесли газову трубу на безпечну відстань, проте згодом вона почала заважати забудовникам, і вони просто закатати її у бетон.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, у Львові, на вул. Наукова відбувається самовільне будівництво.