А все через зауваження: у Львівському автобусі чоловік побив дідуся (ВІДЕО)

0
348

Сьогодні, 21 липня, у Львові на одній із автобусних зупинок сталася жорстока бійка бійка. Чоловік середнього віку накинувся із кулаками на дідуся.

Про це інформує “Вголос”, передає “Цинічний Львів”.

На ролику зафіксовано, як двоє чоловіків жорстоко б’ються на зупинці громадського транспорту на вулиці Стрийській навпроти Стрийського парку. У кадрі є також третій чоловік, який намагається їх розбороняти. З-за кадру чути крики російськомовної жінки. Помітно також, що і молодший чоловік спілкується російською.

У підписові до відео подають повідомлення від підписника сторінки, який став очевидцем бійки. Воно також подане російською (очевидно, повідомлення надіслала авторка відео).

Свідок зазначає, що бійка сталася після словесної перепалки у автобусі. Молодший чоловік зайшов у транспорт без маски. Старший зробив йому зауваження й попросив одягти маску. Пасажир у відповідь почав хамити й запропонував чоловікові вийти із транспорту, щоб з’ясувати стосунки.

На зупинці чоловіки почали битися, кидати одне одного на асфальт. В якийсь момент вони ледь не потрапили під колеса автомобілів, адже зсунулися на дорогу.

View this post on Instagram

Від підписника __ Здравствуйте бы сообщить о не адекватности людей 🤬🤬🤬 Львов , обычный день , вторник , остановка и поединок … В общем ,весь автобус был в масках , зашёл мужчина , ему Дедушка один сделал замечание ,мол «почему вы без Маски ? Не могли бы вы надеть ?» Тот схожу стал стартовать и хамить , мол «слышь ты , рот закрыл или пошли выйдем побазарим» Ну Дедушка решил что-то ему доказать и они вышли , этот полудурок стал его бить и орать «хочу и хожу и без маски» ну дедушка стал в ответку , итог того , что тот стал его тупо тащить на дорогу когда там летают машину и ложить его головой на асфальт, это я вовремя подоспела ещё и спасибо, что ещё хоть один мужчина мне помог ибо остальные тупо забили хрен В конченом итоге он снова начал нападать на дедушку из-за того ,что в ходе поединка дедушку ему порвал цепь на шее и та упала , а он стал говорить, что дедушка хотел ее украсть .. Вот такие неадекваты сейчас по всей стране бродят и чем дальше – тем хуже к сожалению…

A post shared by Новини Львова та України (@news_lviv) on

Як раніше писав “Цинічний Львів”, у Львові водій стусанами виганяв бабусю з автобуса.