6 українців потрапили в полон біля узбережжя Нігерії (ПОДРОБИЦІ)

0
797

Біля узбережжя Нігерії пірати захопили судно, на якому знаходяться шість громадян України. Над їхнім визволенням вже працює Міністерство закордонних справ України.

Про це у коментарі УНІАН повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко, пише “Цинічний Львів”.

“У результаті піратського нападу на судно біля узбережжя Нігерії 16 грудня в полон було захоплено 8 членів екіпажу, у тому числі 6 громадян України”, – зазначив речник.

За його словами, посольства України в Нігерії та Албанії (оскільки судновласником є албанська компанія), вживають відповідних заходів реагування.

Наразі справа перебуває на особливому контролі Департаменту консульської служби МЗС України та причетних українських посольств.

Водночас, як повідомляє портал для моряків Seafarers Journal, на атакованому у водах Гвінейської затоки судні Stevia перебували 15 членів екіпажу. Озброєні пірати взяли в заручники 8 членів екіпажу і зникли в невідомому напрямку.

До редакції морського порталу написала дочка одного із захоплених моряків. За її інформацією, на судні батько працює старшим помічником капітана і він точно серед заручників.

Вона уточнила, що з 8 заручників – 6 українців (капітан, старший помічник, 2-й помічник капітана, старший механік, електромеханік і вайпер). На судні залишилося 7 членів екіпажу.