5 переваг використання газонної решітки для дому та бюджету

0
514

Газонна решітка з кожним роком стає все популярнішою в якості рішення для проектування ландшафтного дизайну та сфери її застосування розширюються. Система складається з пластикових квадратів 40 * 40 см та комплектуючих. Та здатна витримувати велику вагу, надійно захищаючи газон від пошкоджень.

Переваги газонної решітки

Конструкція має безліч переваг. Чому ж вибирають установку решіток, замість звичайного засіву газону?

  • Естетика та чистота. Стільники решітки знаходяться на деякій висоті від поверхні землі. Це забезпечує збереження трави і забезпечує чистоту покриття. Ви можете ходити по газону навіть в саму дощову пору року, ваше взуття залишиться чистим, оскільки газон не розмивається! Особливо зручно, якщо в будинку є діти та тварини.

  • Різні сфери застосування. Газонну решітку використовують, облаштовуючи дитячі майданчики та території для заняття спортом, зелені зони в офісах та парковки. Влаштовуючи спортивні майданчики пластиковими решітками, ви забезпечуєте красу та комфорт території.

  • Економія грошей і часу. Система проста в установці, має легку вагу. Ви збережете газон в ідеальному вигляді, що дозволить не турбуватися про повторне засівання та додатковий догляд. Косити траву зі встановленою конструкцією простіше, ніж без неї. На зиму можна демонтувати, це не віднімає багато часу.

  • Великий термін експлуатації. При правильній установці, пластикова решітка прослужить більше 20 років.

  • Здатність витримувати навіть вагу автомобілів. Екопарковка з газонної решітки – це модно та виділить вас серед інших.

Види газонної решітки від Альта-Профіль

Компанія Альта-Профіль виробляє пластикові решітки таких видів:

  • універсальна. Проста в монтажі: 1 кв. метр за 20 хвилин. Гнучке покриття встановлюється навіть на нерівних поверхнях. Використовують для дитячих майданчиків, зон барбекю та дачних ділянок;

  • решітка з додатковим обрамленням. Вона трохи виступає над поверхнею. Жорстка конструкція встановлюється на попередньо вирівняну поверхню. Використовують для спортивних майданчиків, доріжок, бортиків басейну;

  • посилена решітка з високим профілем. Міцна, витримує велику вагу. Ідеально підходить для екопарковок.

Якщо ви хочете, щоб ваша ділянка виглядала сучасно та яскраво, але при цьому, не відбирала багато часу на догляд за собою, газонна решітка – найкраще рішення. Звертайтеся до наших фахівців!