За даними журналістів, підозру також отримали сини львівського бізнесмена і троє керівників підконтрольних їм компаній. Львівському підприємцю Ігорю Гринкевичу, який є фігурантом корупційного скандалу, пред’явили підозру у справі про постачання товарів для Збройних сил України.
Про це пише портал “РБК Україна” з посиланням на своє джерело.
Повідомляють, що підозру також було висунуто синам Ігоря Гринкевича і ще трьом керівникам підконтрольних їм компаній.
Як зазначають автори публікації, раніше Ігор Гринкевич мав статус підозрюваного у кримінальному провадженні через спробу дати хабар.
Справа Гринкевичів: що відомо
Нагадаємо, 29 грудня пресслужба ДБР повідомила про викриття бізнесмена, який є одним із найбільших постачальників Міноборони, на спробі підкупу. Підозрюваний намагався дати півмільйона доларів хабаря посадовцю Державного бюро розслідувань з метою повернути майно своїх компаній, яке було вилучено під час кримінального провадження.
Згідно з даними слідства, підприємець постачав Міноборони одяг, будучи власником будівельних фірм. Компанії підозрюваного перемогли у 23 тендерах на загальну суму понад 1,5 мільярда гривень. За попередніми оцінками, оборудка завдала бюджету збитків у розмірі 1,2 мільярда гривень.
За інформацією “ТСН”, ішлося про львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича.



