4 роки тому на Луганщині у бою з ворогом загинув Герой російсько-української війни Мирослав Мисла

0
849

Чотири роки тому, 2 жовтня, у Кримському, що на Луганщині, загинув Герой російсько-української війни, громадський і політичний діяч 24-річний Мирослав Мисла. 

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на сторінку “Свобода Харківська”.

“День Мисли… Сьогодні роковини загибелі на фронті московсько-української війни нашого побратима Мирослава Мисли.
Зранку провідали маму героя Наталю Іванівну.

Настоятель Свято-Дмитрівської церкви Віталій Зубак відправив панахиду біля могили Мирослава. Вічна пам’ять герою!”, – мовиться у повідомленні.

Нагадаємо, Мирослав Мисла народився 4 липня 1992 у селі Приборжавське Іршавського району Закарпатської області. Згодом сім’я переїхала на Харківщину.

Мирослав Мисла член ВО “Свобода” з 2011 року, один з очільників ВГО “Сокіл” (ідеологічний референт), де перебував у харківському осередку. Активний учасник Революції Гідності, під час якої був спеціальним кореспондентом радіо “Голос Свободи”.

 

З перших днів війни добровольцем вирушив на Схід у складі батальйону МВС особливого призначення “Січ”. Забезпечував правопорядок під час проведення парламентських виборів у жовтні 2014 року на Донеччині, зокрема у Слов’янську.

Мирослав Мисла обороняв Піски під Донецьком. З весни 2015 року служив у Збройних силах України, в “Карпатській Січі”, 93 ОМБр.

2 жовтня 2016 загинув поблизу села Кримське Луганської області під час мінометного обстрілу. Мирослав на чолі розвідгрупи під час виконання бойового завдання виявив ДРГ противника, після чого група потрапила під обстріл. Пораненого командира донесли до бази, але він помер. Похований у селі Волохів Яр Чугуївського району Харківщини.