4 кращі моделі годинників для нічних подорожей від VIPGOLD

0
333

Моделі годинників завжди оснащувалися покриттями, що світяться в темний час доби. У сучасні моделі наручних годинників вбудовують фотолюмінесцентну плівку, яка спрощує видимість при тьмяному освітленні. Але перед цим годинникарі застосовували радій, який був радіоактивною речовиною, через що серйозно шкодив здоров’ю власника подібних годинників.

Шукайте чесний ломбард? Заходьте на сайт VIPGOLD https://vipgold.in.ua/uk – оцінка годинників проводиться в он-лайн режимі. Досвідчений фахівець годинного ломбарду пропонує реальну вартість за вироби, враховуючи ринкові ціни.

У період з 1960-х по 1990-ті роки використовували тритій, який був трохи безпечніше, але все ж залишався злегка радіоактивним. Свого часу його змінив алюмінат стронцію. Технологію для освітлення годин при тьмяному світлі назвали Super-LumiNova. Такі прилади поглинали денне світло протягом світлого часу доби, а вночі починали його випромінювати.

Годинники Ball Watch Co. Engineer III Marvelight Chronometer

Рівень яскравості в моделі цього годинника перевищує в більш, ніж 100 разів звичайні висвітлюють покриття. Через бистру зношеність циферблата яскравість знижується поступово, але його можна замінити.

Якщо ви вже є власником швейцарського аксесуара і хочете вигідно продати його – отримати реальну суму можна тут https://vipgold.in.ua/uk/prodat-shvejtsarskie-chasy – ломбард працює з клієнтами на взаємовигідних умовах.

Високу яскравість забезпечує світіння спеціальних трубок, в яких знаходиться тритій і люмінесцентний склад на стінках. В лімітованому виданні трубки світяться різними кольорами веселки на честь головного символу 2020 року. Вартість годинника – 1800 фунтів.

Годинники Bell & Ross BR03-92 Diver Full Lum

Лімітоване видання від виробника Bell & Ross справило якусь революцію в нічній удобочитаемості годинника. У модель Diver Full Lum використовуються складу під назвою Superluminova C5.

Годинники підкреслені круговим люмінесцентним підсвічуванням Superluminova C3, відмінно збалансовані в плані висвітлення, мають підвищену водонепроникність. Вартість аксесуара – 3800 фунтів.

Годинники Rolex GMT-Master II

Корпус моделі GMT-Master II від відомого виробника Rolex зроблений з особливою сталі Oystersteel, додатковий гламур надає рожеве золото під назвою Everose. Годинники зручні при міжконтинентальних перельотах, тому що на безеле здатні відбиватися відразу два часових пояси.

Відрізняються високим запасом ходу в 70 годин, підсвічування забезпечує люмінісцентне покриття Chromalight синього кольору. Вартість аксесуара – 7750 фунтів.

Годинники Zenith Defy 21 Carl Cox Edition

Дана модель годинника представлена ​​в кислотно-зеленому підсвічуванню. Лімітоване видання з’явилося внаслідок колаборації з відомим діджеєм. Вночі годинник нагадують моделі з 80-х років, коли в усьому світі відбувся розквіт рейв культури, а вдень – строгий хонограф в карбоновому корпусі. Вартість – 7800 фунтів.