3D фотошпалери в дитячу кімнату

0
171
mock up wall in child room interior. Interior scandinavian style. 3d rendering, 3d illustration; Shutterstock ID 544539043

Багато хто погодиться з думкою, що дитяча кімната в домі – це окремий світ. Саме в ній діти проводять найбільше часу. Тому так важливо приділити якомога найбільше уваги декоративному оформленню дитячої. Кожна деталь має значення, і вибір шпалер стає одним з найголовніших питань, яке необхідно вирішити батькам. Матеріали мають бути не тільки гарними, але й безпечними, практичними та універсальними. 3Д фото шпалери в дитячу кімнату artside.com.ua/ua/3d-oboi/catalog/filter/children можна вважати найкращим вибором для оформлення приміщення для дитини.

Переваги 3д фотошпалер для дитячої кімнати

За допомогою 3д фото шпалер для дитячої можна з легкістю створити кімнату мрії для дитини. Незвичайні сюжети, оригінальні зображення, які створюють відчуття доповненої реальності здатні повністю змінити настрій та атмосферу приміщення. Серед переваг такого виду декоративно-оздоблювальних матеріалів також можна назвати:

  • можливість розширення простору, завдяки тому, що 3д зображення характеризується глибиною

  • приховання недоліків поверхні стіни, навіть найбільш помітних та суттєвих

  • зонування приміщення, відокремлення зони відпочинку від ігрового простору

  • практичність, адже якісні полотна відрізняються зносостійкістю, довговічністю, не вигорають на сонці, з легкістю піддаються вологому прибиранню

  • екологічна чистота матеріалів, що вважається найбільш важливим параметром для оздоблення дитячої кімнати

  • можливість підібрати сюжет в залежності від стилю та інтер’єрного рішення кімнати.

Крім цього, 3д фото шпалери для дитячої кімнати допоможуть створити абсолютно унікальний простір, який захоплює своєю яскравістю, незвичністю рішення. Головне, що потрібно пам’ятати всім батькам, фотошпалери – це декоративний матеріал, який не потребує додаткових елементів для прикрас. Тому, стіна, на яку вмонтовано полотно, повинна бути вільною від полиць та не затулятися предметами меблів.

3Д обои в детскую в интерьере

Купити 3д фотошпалери в дитячу

Наш інтернет магазин пропонує купити 3D фотошпалери для дитячої кімнати. Низькі ціни, великий вибір різноманітних сюжетів, а також доставка по всій Україні у найкоротші терміни – переваги співробітництва з нами. Крім цього, ми із задоволенням виготовимо фотошпалери на замовлення. Зображення, яке Ви вважатимете вдалим варіантом для оформлення кімнати дитини, перенесемо на полотно та відправимо до замовника, незалежно від місця проживання.

Консультанти допоможуть підібрати найкращий варіант з урахуванням бюджету та вимог покупця до фотошпалерів. Обираючи полотна рекомендуємо обов’язково зважати на думку та побажання до сюжету маленького хазяїна кімнати. Герої мультфільмів, улюбленого кіно, книжкові, казкові сюжети – асортимент достатньо великий, тому визначитися з найкращим варіантом не викличе труднощів навіть у самих вимогливих покупців. Для того, щоб оформити замовлення, просимо дзвонити нам за вказаними у контактній інформації номерами. Також, оформить покупку можно скориставшись онлайн кошиком.