37-річна жінка народила одразу 10 дітей і стала світовою рекордсменкою Гіннеса (ФОТО)

0
1300

Ґосіаме Тамара Сітгол із провінції Гаутенг, що в Південно-Африканській Республіці, народила одразу десятьох дітей.

Пологи в 37-річної жінки прийняли 7 червня. Тоді вона перебувала на 29-му тижні вагітності.Сімох хлопчиків і трьох дівчаток вона народила через кесарів розтин, з посиланням на газету Pretoria News, пише «Суспільне».

Про будь-які проблеми зі здоров’ям новонароджених або матері не повідомляється. Щоправда, немовлята наступні кілька місяців проведуть в інкубаторі для спостереження, оскільки вони народилися недоношеними.

Новий рекорд. Жінка з ПАР народила відразу десятьох дітей

Спершу лікарі сказали жінці, що в неї буде шестеро дітей, а згодом, коли провели повторне обстеження, виявили, що їх буде восьмеро. Ще двох не змогли побачити, бо вони були в іншій матковій трубі.

За словами чоловіка Ґосіаме Тебоно Тсотетсі, вагітність далася дружині важко: уже через вісім тижнів у неї почалися болі в ногах, а потім — пекучий біль у серці.

Професорка Діні Мавела припустила, що Ґосіаме могла вдатися до гормональних препаратів чи інших форм лікування безпліддя. Водночас вона не відкидала варіант природного зачаття.

«Ситуація вкрай унікальна. Не знаю, як часто таке трапляється. Така вагітність несе дуже багато ризиків. Наприклад, оскільки в утробі для всіх дітей місця недостатньо, вони можуть вирости малими», – зазначила вона.

Ця вагітність — не перша у жінки. Вона вже виховує шестирічних близнюків. Народивши відразу десять дітей, африканка, схоже, стала світовою рекордсменкою Гіннеса, адже такої кількості новонароджених досі не фіксували.