“28 населених пунктів відрізані від світу”: на Львівщині через засніжені дороги не курсує близько 50% громадського транспорту

0
815

Понад тиждень Львівщину почало засипати снігом. Станом на сьогоднішній день через погодні умови у області відсутній доїзд до 28 населених пунктів. Через це не курсують близько 50% автобусних маршрутів.

Про це повідомляє zaxid.net, передає “Цинічний Львів”.

На засіданні сесії у вівторок депутати Львівської облради заслухали інформацію департаменту дорожнього господарства ЛОДА щодо ліквідації наслідків снігопадів.

За оперативною інформацією ЛОДА, яку озвучив керівник департаменту дорожнього господарства Орест Шуліковський, станом на ранок вівторка через нерозчищені дороги відсутній доїзд до 28 населених пунктів області. Вже третій день діє обмеження руху вантажівок на усіх дорогах місцевого значення, яке було запроваджене у неділю, 14 лютого.

Як розповів Орест Шуліковський, на балансі департаменту перебуває 6,5 тис. км доріг місцевого значення, які обслуговує три підрядні організації – ПП “Рома”, ДП “Львівський облавтодор”, та ТзОВ “Дрогбуд”. Найбільша проблема з ДП “Львівський облавтодор”, який не справляється з обслуговуванням доріг.

Відтак, як поінформував в.о. начальника управління транспорту Львівської ОДА Роман Жук, в області не курсують близько 300 із 650 автобусних маршрутів. Найскладніша ситуація з дорогами у мостиському, яворівському та частково у жидачівському напрямках.

У результаті депутати визнали незадовільною роботу ДП “Львівський облавтодор” та звернулися до керівництва ДАК “Автомобільні дороги України” з вимогою розглянути доцільність перебування на посаді директора “Львівоблавтодору” Тараса Ситника. Також депутати доручили профільному департаменту ЛОДА упродовж двох днів, до 18 лютого, забезпечити розчищення доріг до усіх сіл Львівщини.

Нагадаємо, на Львівщині виявили ще одне стихійне сміттєзвалище.