Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » 16-річний підліток зарізав маму, батька та власного 8-річного брата і кілька днів жив у квартирі з мертвими тілами
    Життя

    16-річний підліток зарізав маму, батька та власного 8-річного брата і кілька днів жив у квартирі з мертвими тілами

    adminBy admin27.04.2021Updated:27.04.2021Коментарів немає2 Mins Read
    Facebook Twitter Telegram
    фото ілюстративне

    У Києві поліцейські затримали 16-літнього юнака за підозрою у скоєнні потрійного вбивства.

    “Зловмисник завдав власним батькам та 8-річному брату численних ножових поранень, від яких останні загинули на місці події. Розпочато кримінальне провадження.

    Вчора до столичної поліції звернулась місцева мешканка із повідомленням про те, що близько трьох днів не виходить на зв’язок її син, який разом із дружиною та дітьми проживає у квартирі на вулиці Ревуцького. За вказаною адресою для встановлення усіх обставин виїхала слідчо-оперативна група територіального управління поліції”, – йдеться у повідомленні поліції міста Києва.

    Як розповів начальник поліції Києва Андрій Крищенко, на місці події правоохоронці поспілкувались із заявницею та сусідами, після чого прийняли рішення про залучення працівників ДСНС для аварійного відкриття дверей:

    «Потрапивши до квартири, ми виявили тіла власників помешкання та їх малолітнього сина зі слідами насильницької смерті. Усі троє – місцеві мешканці 1971, 1979 та 2012 років народження. Після проведення комплексу оперативно-пошукових заходів, ми встановили, що до скоєння тяжкого злочину причетний 16-річний старший син потерпілих. На розшук зловмисника по тривозі був піднятий увесь особовий склад Дарницького управління поліції. Підлітка затримали під час відпрацювання району у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, при собі він мав ніж, який було вилучено та направлено для проведення відповідної експертизи».

    З’ясувалось, що підозрюваний під час чергового конфлікту з батьками спочатку спричинив ножем смертельні поранення своєму батьку та матері, а потім так само вбив малолітнього брата. Після скоєного зловмисник ще декілька днів перебував у квартирі поруч із загиблими, а коли батьків почали розшукувати родичі, він вдався до втечі.

    «За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Найближчим часом фігуранту буде повідомлено про підозру та суд обере йому запобіжний захід. Санкція статті передбачає довічне позбавлення волі», – додав керівник столичного главку.

    УТОЧНЕННЯ

    Згідно ч. 2 ст. 64 Кримінального кодексу України, довічне позбавлення волі не застосовується до осіб, що вчинили злочини у віці до 18 років і до осіб у віці понад 65 років, а також до жінок, що були в стані вагітності під час вчинення злочину або на момент постановлення вироку, а також у випадку, передбаченому частиною 4 статті 68 цього Кодексу.
    вбивство дитини Жорстоке вбивство Київ подвійна смерть різанина
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Вибір редакції

    У Львові на базі ТМО №1 створять ВНЗ “University Unbroken”

    12.09.2024
    Війна з Росією

    На Львівщині СБУ затримала ексчиновницю, яка переправляла українських дітей до росії

    12.01.2024
    Життя

    У Львові пенсіонер зарубав сокирою свою невістку (ФОТО)

    11.01.2024
    Останні публікації

    У Трускавці в таксі раптово помер італієць

    15.05.2026

    У центрі Львова Садового облили невідомою речовиною

    15.05.2026

    Деталі ворожої дронової атаки на Жовкву та Львівщину загалом (ФОТО)

    13.05.2026

    Ворог атакує Львівщину безпілотниками: в області лунають вибухи

    13.05.2026

    У Новому Роздолі під час п’янки ножове поранення отримав 37-річний чоловік (ФОТО)

    12.05.2026

    У Винниках біля Львова трапилася пожежа у житловому будинку, є постраждалий (ФОТО)

    12.05.2026
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2026 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.