15-річна українка Дар’я Лопатецька стала переможницею тенісного турніру в Гонконзі

0
1276

15-річна українка Дар’я Лопатецька стала переможницею тенісного турніру серії ITF в Гонконзі з призовим фондом 25 тисяч доларів.

У фінальному матчі українська тенісистка обіграла китаянку Ма Шуюе, що посідає 357-е місце в світовому рейтингу, з рахунком 6:4, 6:3, повідомляє Xsport.

Тенісистки провели на корті трохи більше півтора годин. За результатами, українка виграла вже 12 матчів поспіль на хардовому покритті. Минулого тижня вона також стала чемпіонкою іншого турніру ITF на кортах Гонконгу. 15-річна українка виграла вже свій четвертий титул на дорослих турнірах. Крім двох перемог у Гонконгу в 2019 році, вона перемагала в Антальї і Байє в 2018-му. За перемогу в Гонконзі Лопатецька отримає 51 очко в рейтинг, але зміни в ньому відобразяться тільки через два тижні. Українка підніметься відразу на 186 місць і стане 303-ю ракеткою світу. Це стане новим рекордом  в її професійній кар’єрі.