12-річні хлопці цинічно познущалися і вбили чоловіка

0
1565
фото ілюстративне

У місті Біляївці, що в Одеській області, у сквері біля насосної станції було виявлено тіло невідомого чоловіка з ознаками насилля. Згідно з висновком лікарів, його смерть настала внаслідок перелому черепа. Поліцейські встановили особу загиблого — він виявився місцевим безхатченком. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області.

Правоохоронці за день встановили осіб, що так жорстоко розправилися з потерпілим.

З’ясувалося, що чоловік став жертвою «розваг» 12-річних хлопців.

Гуляючи ввечері на вулиці, вони побачили, як той риється у сміттєвому баку, і вирішили «пожартувати». Деякий час підлітки переслідували потерпілого, закидаючи його камінням та палками, а коли він, закривавлений, упав, — залишили і пішли геть.

У ході санкціонованого обшуку за місцями мешкання неповнолітніх поліцейські вилучили одяг зі схожими на кров слідами, у якому хлопці були у день вбивства.

“Встановлено, що обидва підлітки виховуються у неблагополучних родинах. Їхні сім’ї перебувають на обліку у соціальних службах, а батьки неодноразово притягувалися до адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей. Наразі, досудове слідство за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України триває. Враховуючи, що неповнолітні не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, буде вирішуватися питання про застосування до них примусових заходів виховного характеру”, — повідомили у поліції.