“11 людей знаходились в небезпеці”: через великий рівень води рятувальникам довелося витягувати людей на сушу (ФОТО)

0
564

Вчора, 10 липня, в Івано-Франківській області інтенсивні опади спричинили підняття рівня води у р. Бистриця Надвірнянська.

Про це інформує ДСНС.

Прикарпатські надзвичайники виїжджали на порятунок людей на водойми Надвірнянського району.

У селі Пнів, посеред річки Бистриця Надвірнянська, на відстані 15 метрів від берега знаходилися на острові 7 людей, з них — 6 дітей, й самостійно не могли дістатися берега. Рятувальники на човні доправилися до місця перебування людей та здійснили заходи з їх порятунку.

У місті Надвірна, на дамбі річки Бистриця Надвірнянська, на відстані 8 м від берега, знаходився 14-річний підліток. Рівень води в річці близько 1 м. Рятувальники прибули до місця, й за допомогою рятувального круга та мотузки врятували хлопця.

У місті Яремче, Надвірнянського району, на острівці посеред річки Прут, на відстані 15 метрів від берега, знаходився 15-річний підліток. Надзвичайники в гідрокостюмах дістались до потерпілого та з допомогою рятувального жилета та рятувальної мотузки доправили на берег.

У селі Мирне, Надвірнянського району, 2 дітей перебували на острові посеред річки Бистриця Надвірнянська на відстані 70 метрів від берега, самостійно дістатися до берега не було можливим, оскільки в річці сильна течія. Рятувальники прибули до місця події за допомогою катамарана й переправили 2 постраждалих на берег та передали батькам.

Загалом, було врятовано 11 осіб.