11 чарівних собак шукають нових господарів у Львові

0
1294

ЛКП «Лев» у рубриці «Собака з притулку» розповідає про безпритульних тварин, яких можна забрати собі додому.

Цього разу “Цинічний Львів” разом з ЛКП “Лев” знайомить вас з 11 зворушливими собаками, які шукають нових господарів у Львові.

Міша – виважений і поважний собака. Для своїх господарів стане чудовим другом і компаньйоном. Гавкає Міша лише при потребі, коли потрібно захистити себе та свою родину.

Молодий песик Туз. Чотирилапий потрапив до нас із важко травмованою передньою лапкою. Завдяки ветеринару лапу вдалося врятувати і хвостатий уже може на неї вставати. За характером Туз добрий і слухняний собака. Він добре гуляє на повідку і може проживати в квартирі.
Мері – грайлива і життєрадісна собака-позитив. Із засмученої чотирилапої, вона перетворилась на справжню улюбленицю мрії. Мері обожнює довготривалі прогулянки і увагу людей.

Молода собака Марі. Наразі чотирилапа трохи налякана, проте має хороші здібності до навчання і любить спілкування з людьми. Окрім цього, Мері може проживати в квартирі.

Соціалізований красень Джоні. Молодий хвостатий потрапив до ЛКП брудним та недоглянутим, але після грумінгу перетворився на чудового собаку. Джоні добре гуляє на повідку, а ще стане вірним другом для своєї нової родини.

Собака середнього віку Райн. Наразі песик з сумними очима трохи з недовірою ставиться до людей. Відчувши, що йому нічого не загрожує, Райн починає з цікавістю оглядати все навколо і обожнює, коли його чухають за вухом.
Молодий соціалізований Майкл. Собака з радістю спілкується з людьми і обожнює позувати на камеру. Для своєї сім‘ї Майкл стане вірним другом, цікавим компаньйоном та пильним охоронцем.

Виважена Андромеда. Спокійна собака вірно охоронятиме свого господаря і щодня радісно зустрічатиме його. Ідеальний варіант для неї – це проживати на просторому подвір‘ї.

Соціалізована собака Циля. Хвостата добре гуляє на повідку і чудово підійде для поживання на просторому подвір‘ї. Для своїх господарів в міру гавкуча Циля стане охоронцем і вірним другом.

Молода грайлива та життєрадісна Мілка. Чотирилапа має хороші здібності до навчання, а також може комфортно проживати в квартирі.
Макі – молодий охоронець. Розумний собака добре підійде для проживання на подвір‘ї. Для своєї сім‘ї Макі стане лише охоронцем, а й вірним другом і компаньйоном.

Нагадаємо, що ЛКП «Лев» працює щодня, без вихідних, з 8:00 до 20:00 на вул. Промисловій, 56 у Львові. Контактний телефон (068) 535-45-45.