100 найбагатших українців 2018. Статки Ахметова за рік зросли на 76%!!!

0
1271
Список найбагатших українців у щорічному рейтингу часопису «Новое время» очолив бізнесмен Рінат Ахметов: його статки в порівнянні з 2017 роком зросли на 76% (або 5,3 млрд дол.) і становлять 12,2 млрд дол.

Про це повідомляється на сайті видання.

«Якщо і є в Україні щось стабільне, то ім’я йому Рінат Ахметов. Він завжди посідає перше місце в рейтингу найбагатших. І 2018 рік не став винятком. Зараз його статки тягне вгору Метінвест, найбільша приватна компанія країни, яка на 75% належить Ахметову», – йдеться в повідомленні.

На другому місці – Віктор Пінчук (2,7 млрд дол.). «Оцінка його статків хоча й не повернулася до показників докризового 2013 року, але зросла на 87%. Причина того – хороші показники групи Інтерпайп, яка спеціалізується на випуску труб і коліс для залізничного транспорту, – основного активу Пінчука», – йдеться в повідомленні.

Третє місце посів Вадим Новинський (2,3 млрд дол.). «Смарт-Холдинг, що належить йому, особливо цінний тим, що володіє 25% Метінвесту», – пише «Новое время».

На четвертому місці – Геннадій Боголюбов (1,6 млрд дол.). Як зазначає видання, оцінка статків Боголюбова зросла. «Причина – хороші показники неформального феросплавного холдингу Привату», – йдеться в повідомленні.

На п’ятому місці – Ігор Коломойський (1,6 млрд дол.). «Бізнес Коломойського, зокрема феросплавний, продовжує генерувати прибутки. Група Приват має частки в Стахановському і Запорізькому заводах феросплавів, а також контролює Покровський і Марганецький гірничо-збагачувальні комбінати. Крім того, Коломойський з Боголюбовим володіють феросплавним бізнесом у США – заводом Felman Production Incorporated у штаті Західна Вірджинія», – пише «Новое время».

За даними видання, шосте місце зайняв Петро Порошенко (1,1 млрд дол.), сьоме – Костянтин Жеваго (1,1 млрд дол.), восьме – Юрій Косюк (908 млн грн), дев’яте – Олексій Мартинов (904 млн дол.) і десяте – Галина і Олександр Гереги (843 млн дол.).

Як зазначає «Новое время», що склало рейтинг спільно з інвесткомпанією Dragon Capital, вказана в списку сотня українців багатіє в 12 разів швидше, ніж росте ВВП країни, причому темп приросту їхніх статків за останній рік збільшився з +33% до +43%.

Весь список: https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2566350-1-u-sotni-najbagatsih-ukrainciv-ahmetov-jogo-statki-zrosli-se-na-53-milarda.html