10-річному Мар’янові Кашубі зі Стрия потрібна допомога на реабілітацію, дитина хворіє важкою недугою (ФОТО)

0
3193

У місті Стрий, що на Львівщині 10-річному Мар’янові Кашубі, який хворіє важкою формою аутизму потрібна термінова допомога на реабілітацію.

Про це “Цинічному Львову“, повідомила мама хлопчика.

Відомо, що страшний діагноз Мар’янчикові лікарі поставили, ще у 3 роки відтоді сімя постійно намагається розвивати дитину.

“Моєму Мар’янчику 10 років у нього важка форма аутизму. У нас в сім’ї двоє дітей хлопчик Мар’ян та дівчинка Богданка. Лікарі поставили йому діагноз ще у 3 роки. Від того часу ми постійно проходимо заняття з спеціалістами. Починали з “Коло сім’ї” у Львові, також приватно проходили заняття у Стрию. У 4 роки пішов Мар’ ян у садочок №12 у місті Стрий там мав заняття з спеціалістами. Дитина не говорить, не проситься у туалет, їсть вибіркову їжу”, – повідомила мама дитини Марія Кашуба.

Немає опису.

Відомо, що хлопчик начається на індивідуальному навчанні у рідному місті, але дитині потрібна термінова реабілітація.

“В даний час він ходить у школу №11 міста Стрия. Мар’ян на індивідуальному навчанні. Ми проходимо постійно курси реабілітації щоб хлопчик оволодів навичками самообслуговування. Саме в центрі “Вернигора” є спеціальні заняття, які допоможуть дитині оволодіти навичками самообслуговування. За час занять ми багато чого досягнули: Мар’ян частково вдягається і роздягається, розуміє звернену мову на побутовому рівні, виконує прості вказівки. Але нам не треба зупинятися на досягнутому. Курс реабілітації у Модричах буде проходити з 21 лютого”, – говорить мама хлопчика.

Немає опису.

Та коштів на реабілітацію для сина родині не вистачає тому вони звертаються до всіх небайдужих за допомогою і підтримко.

“Поки ми оплатили тільки 40 000 за допомогою благодійного фонду. Сума якої не вистачає 64 000. Просимо всіх людей доброї волі долучитися до збірки. За допомогою всіх небайдужих Мар’янчик зможе навчитися навичок самообслуговування. Щиро дякую за прояв добра і милосердя!”.

Немає опису.

Немає опису.

Реквізити для допомоги мами Мар’янчика.
5168 7573 9720 0058 – Приватбанк Кашуба Марія Іванівна