У лікарні помер жорстоко побитий ветеран АТО: “заступився за жінку”

0
912

У Києві 20 листопада помер ветеран АТО Ігор Панов (позивний “Хан”), якого жорстоко побили в ніч на 10 листопада у під’їзді житлового будинку.

Про це повідомила волонтерка Тетяна Руденька на своїй сторінці у Facebook. Похорон організують товариші по службі, волонтери та друзі чоловіка (втім, дата похорону поки невідома).

“Хана” не стало. Без подробиць!” – написала вона.

За словами волонтерки, кошти, які зібрали на лікування “Хана”, використають на його поховання.

“Друже, в пам’яті лишиться твоя широка і добра усмішка… І як ти востаннє стиснув мені руку в реанімації…” – додала Руденька.

Прессекретарка прокуратури Києва Надія Максимець у коментарі розповіла, що у кримінальному провадженні про напад на чоловіка та його дружину можуть змінити остаточну кваліфікацію у зв’язку зі смертю потерпілого.

“Зараз слідчі разом з прокурорами вирішують це питання. Але остаточна кваліфікація буде визначена за результатами судово-медичної експертизи щодо причин настання смерті та тілесних ушкоджень, отриманих ним під час нападу”, – повідомила вона.

Нагадаємо, у Києві в ніч на 10 листопада у під’їзді власного будинку жорстоко побили ветерана війни на Донбасі Ігоря Панова (позивний “Хан”) і його дружину Оксану.

Пару знайшли сусіди на сходах між поверхами без свідомості. У обох були проломлені голови. Поліція затримала підозрюваних у побитті ветерана АТО і його дружини. Нападниками виявилися чоловіки 1989 і 1990 років народження. Один із них – син жінки.