Стало відомо, якою буде програма святкування Дня міста Трускавець

0
5553

Відділ культури Трускавецької міської ради шукає підрядника для проведення  святкувань 192-ої річниці міста – курорту Трускавця.

Відповідний тендер розміщений на порталі публічних закупівель Prozorro.

Під час святкувань 192-ої річниці міста – курорту Трускавця відбуватимуться театральні дійства та виступи музичних колективів. На це замовник планує витратити 915 тисяч гривень.

Зокрема, в технічній документації вказано, що під час заходів з нагоди святкування Дня міста буде проведений театральний фестиваль за участ.ю театру “VOSA” з Чехії, театру “3 pl” з Польщі. Участь також братимуть Київська циркова академія та львівський театр Воскресіння.  Зазначено, що в рамках театрального фестивалю має відбутись не менше 3  театральних вистав, карнавальна хода, забави для дітей та батьків, циркова программа. На це замовник витратить 300 тисяч гривень.

Окрім цього, організовуватимуть також міжнародний фестиваль–конкурс оркестрів, інструментальних ансамблів і мажореток. Фестиваль має включати урочисте відкриття, ходу оркестрів та колективів мажореток, парад-дефіле духових оркестрів та виступи не менше 10-ти виконавців. Переможець аукціону має забезпечити стаціонарне та обладнанне приміщення для конкурсних виступів оркестрів та ансамблів з кількістю місць для не менш як тисячі глядачів. На це замовник готовий витратити близько 250 тисячі гривень. Варто зазначити, що у вартість послуг маєють бути включені: транспортні витрати (приїзд, від’їзд),  харчування, проживання  не більше 229 осіб (111 осіб на 1 добу  та 83 особи на 2 доби).

Варто зазначити, що у рамках тендеру підрядник також має запезпечити виступ музичного гурту “ТІК” та виступ естрадного артиста Віктора Павліка, тривалість виступу яких має скласти не менше як 1 годину та виконання не менше 12 пісень українською мовою. На це замовник передбачає виділити 267 тисяч гривень і 100 тисяч гривень відповідно.

Святкування заплановано на 14-16 червня цього року, аукціон щодо тендеру відбудеться 21 травня.