Путін несподівано похвалив Зеленського та прокоментував перегляд Мінських угод

0
202

Президент Росії Володимир Путін вважає неприйнятним і контрпродуктивним перегляд Мінських угод.

Про це повідомляє Українська правда.

Джерело: відповідь Путіна на питання під час XI інвестиційного форуму “ВТБ Капітал” “Росія кличе!”

Пряма мова: “Ми бачимо, що там постійно піднімаються питання, які з точки зору врегулювання на Донбасі ми вважаємо неприйнятними і контрпродуктивними.

Наприклад, звучать тези, що Мінські угоди повинні бути переглянуті, що прийнятий Радою закон про особливий статус Донбасу повинен бути замінений якимось іншим.

На що президент Зеленський сказав, що, напевно, можна це зробити, але я не знаю, яким. Ну, як ми повинні оцінювати такі заяви? Для мене незрозуміло. Думаю, що і для вас незрозуміло, якщо це незрозуміло для самого президента”.

Деталі: За словами Путіна, попередній закон “був узгоджений з Донбасом, і ніякі інші закони, які не будуть погоджені з ЛНР і ДНР, працювати не будуть, вони заведуть ситуацію тільки в глухий кут”.

Путін також відзначив, що якщо в зону розведення зайдуть українські Нацгвардія і Нацполіція, то “нічого доброго не вийде, тому що буде тут же дзеркальна відповідь з боку ополчення”.

На питання, які у нього стосунки із Зеленським, Путін відповів, що ніяких.

Мовляв, він ніколи його не бачив і не знайомий, але з тих телефонних розмов, що у них були, у нього склалося враження, що Зеленський “симпатичний, щирий і реально хоче змінити ситуацію на краще, в тому числі на Донбасі”.