Нардеп зі “Слуги народу” гвалтував неповнолітню: опубліковані важливі факти

0
1236

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка підтвердив що народний депутат від фракції “Слуга народу” Роман Іванісов має погашену судимість за зґвалтування неповнолітньої.

Відповідну заяву він зробив у ході брифінгу у Києві у середу, 20 листопада.

“Перевірка була здійснена. Не ГПУ, а відповідними органами. Все підтвердилося. Судимість погашена і вважається, що зараз він несудимий”, – розповів генпрокурор.

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія в свою чергу заявив, що Іванісова потрібно виключити з партії, поки не буде проведено ретельне розслідування.

Нагадаємо, що нещодавно спливла інформація про те, що народний депутат України із фракції “Слуга народу” Роман Іванісов відбував покарання за зґвалтування неповнолітньої. Сам народний депутат ці факти спростував, назвавши їх “чорнухою”, на яку були витрачені великі гроші. Також він опублікував у Facebook фотокопію довідки про відсутність судимості.

Журналіст Юрій Бутусов запевнив, що інформація є достовірною. Також він розкрив подробиці перебування чоловіка за ґратами, зазначивши, що він погасив судимість законним шляхом.